Som Esport
Circuit a peu Marina Alta
CLASSIFICACIÓ GENERAL XXXI VOLTA A PEU A XÀBIA - Memorial José Albi
Cronometratge www.somesport.com


P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
T.
Oficial
T.
Real
T/ KM
Punts
Gral.
Punts
Cat.
Punts
Absoluta
1
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDA
1
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:32:10
0:32:10
03:13 1400 1400 1400
2
AHATACH DARBOUN, YOUSSEF
2
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:32:20
0:32:19
03:14 1399 1399 1399
3
IVARS IVARS, ADRIAN
1
Senior Mas
C. D. E. Kalamos Las Rozas
0:32:34
0:32:33
03:15 0 0 0
4
MARCINEK, TOMASZ
2
Senior Mas
C. Iron Triathlon Team
0:33:31
0:33:31
03:21 0 0 0
5
CABRERA, CARLOS
3
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:33:53
0:33:53
03:23 0 0 0
6
LÓPEZ BOLUFER, FRAN
4
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:34:05
0:34:04
03:24 1398 1400 1398
7
SWAHN, FREDRIK
1
Veterans B Mas
Independent
0:34:24
0:34:24
03:26 0 0 0
8
LAMIN, MOHAMED
5
Senior Mas
C. A. Novelda Carmencita
0:34:38
0:34:38
03:28 1397 1399 1397
9
SOLER SALVA, JAIRO
6
Senior Mas
C. A. Gata
0:34:47
0:34:45
03:29 1396 1398 1396
10
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
3
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:34:49
0:34:49
03:29 1395 1398 1395
11
RICO CACERES, RAUL
2
Veterans B Mas
C. A. Cárnicas Serrano
0:34:54
0:34:53
03:29 1394 1400 1394
12
MAS LEYDA, JUANAN
7
Senior Mas
C. A. Gata
0:35:10
0:35:10
03:31 1393 1397 1393
13
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
1
Veterans C Mas
C. A. Gandia
0:35:16
0:35:16
03:32 1392 1400 1392
14
FERRER BALLESTER, MIGUEL
3
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:18
0:35:17
03:32 1391 1399 1391
15
VALERO PEDRAZA, JOSÉ
8
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:35:23
0:35:21
03:32 1390 1396 1390
16
GOMAR TORMO, JOAN
2
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
0:35:33
0:35:33
03:33 1389 1399 1389
17
FERNÁNDEZ GARCÍA, VICTOR MANUEL
1
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:35:48
0:35:46
03:35 1388 1400 1388
18
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
4
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:04
0:36:03
03:36 1387 1398 1387
19
LÓPEZ FERRERES, VICENT
4
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:36:12
0:36:11
03:37 1386 1397 1386
20
SELLENS CASANOVA, JUAN
1
Veterans E Mas
G. E. La Carena La Font
0:36:18
0:36:17
03:38 1385 1400 1385
21
VENGUT MOLL, HECTOR
9
Senior Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:36:20
0:36:18
03:38 1384 1395 1384
22
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
5
Veterans A Mas
C. A. Gandia
0:36:24
0:36:23
03:38 1383 1396 1383
23
MIÑANA ALBANELL, CARLOS
10
Senior Mas
C. A. Calygat.com
0:36:29
0:36:27
03:39 1382 1394 1382
24
IBAÑEZ GUILLEM, ALBERTO
6
Veterans A Mas
G. R. Real de Gandia
0:36:33
0:36:31
03:39 0 0 0
25
CRESPO FEMENIA, SERGIO
7
Veterans A Mas
Independent
0:36:36
0:36:31
03:39 0 0 0
26
KOLOBNEV, ALEXANDER
8
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:47
0:36:47
03:41 1381 1395 1381
27
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
3
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:36:54
0:36:52
03:41 1380 1398 1380
28
FLETCHER, PAUL
1
Veterans F Mas
Independent
0:36:58
0:36:56
03:42 0 0 0
29
PÉREZ IBÁÑEZ, JORGE
2
Veterans D Mas
C. Laser Ros Team
0:36:58
0:36:57
03:42 1379 1399 1379
30
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Veterans A Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:05
0:37:04
03:43 1378 1400 1400
31
FERRER SOBRECASES, GONZALO
11
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:06
0:37:01
03:42 1377 1393 1378
32
VIDAL MARTINEZ, FERMIN
12
Senior Mas
C. C. Camallaes
0:37:06
0:37:05
03:43 0 0 0
33
SIGNES FORNÉS, PEP
9
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:37:10
0:37:08
03:43 1376 1394 1377
34
GAVILÀ MIÑANA , OSCAR
4
Veterans C Mas
C. C. Camallaes
0:37:15
0:37:13
03:43 0 0 0
35
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
5
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:16
0:37:14
03:44 1375 1397 1376
36
SALVÀ ESTRUGO, ALVAN
13
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:17
0:37:15
03:44 1374 1392 1375
37
HERRERA SOTO, ANGEL
6
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:37:18
0:37:16
03:44 1373 1396 1374
38
RAMIRO SERRANO, RUBEN
7
Veterans B Mas
C. A. Vila-Real
0:37:27
0:37:25
03:45 0 0 0
39
BUIGUES MESTRE, MARTÍ
8
Veterans B Mas
C. A. Bèrnia
0:37:42
0:37:39
03:46 1372 1395 1373
40
PAYA RIBES, IVAN
5
Veterans C Mas
C. A. Cametes
0:37:44
0:37:41
03:46 1371 1397 1372
41
CASCANT MASIP, CARLOS
14
Senior Mas
C. A. Gandia
0:37:47
0:37:45
03:47 1370 1391 1371
42
HARRISON , ROBERT
10
Veterans A Mas
Independent
0:37:52
0:37:47
03:47 0 0 0
43
MANCHA VALENCIA , JONATHAN
15
Senior Mas
Independent
0:37:56
0:37:54
03:47 0 0 0
44
ENGUIX SANCHO, JOSE
3
Veterans D Mas
C. A. La Valldigna
0:38:00
0:38:00
03:48 1369 1398 1370
45
GUARDIOLA PEREZ, ANTONI
16
Senior Mas
C. TriPuçol
0:38:09
0:38:09
03:49 0 0 0
46
GILABERT ORTIZ , ANDRES
9
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:38:10
0:38:07
03:49 0 0 0
47
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
17
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:10
0:38:09
03:49 1368 1390 1369
48
BIDAULT , PHILIPPE
11
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:38:11
0:38:08
03:49 1367 1393 1368
49
RODRÍGUEZ VANMUYSEWINKEL , DARÍO
18
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:38:14
0:38:11
03:49 1366 1389 1367
50
CLIMENT PUERTOS, JUAN MANUEL
6
Veterans C Mas
C. A. La Rabosa
0:38:20
0:38:16
03:50 0 0 0
51
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
7
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:21
0:38:20
03:50 1365 1396 1366
52
FERREYRA, CRISTIAN GASTON
8
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:38:24
0:38:19
03:50 1364 1395 1365
53
GUTIERREZ RISQUEZ, ANTONIO
10
Veterans B Mas
C. Unoom Restaurante La Nucia
0:38:25
0:38:21
03:50 0 0 0
54
BENAVENTE ARAGONES, JOSÉ ANTONIO
11
Veterans B Mas
C. A. La Nucia
0:38:26
0:38:23
03:50 1363 1394 1364
55
MALONDA ROSELLÓ, VICENTE
19
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:38:30
0:38:24
03:50 1362 1388 1363
56
MACHI ORTIZ, DOMINGO
4
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:38:32
0:38:32
03:51 0 0 0
57
PEREZ IZQUIERDO , ANDRÉS
5
Veterans D Mas
C. D. l´ Espenta
0:38:35
0:38:31
03:51 1361 1397 1362
58
LLACER ANDRES, FERNANDO
20
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:38:37
0:38:36
03:52 1360 1387 1361
59
PEREZ SANTAMARIA, LAUREN
12
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:38:37
0:38:32
03:51 1359 1393 1360
60
RIBES ARANDA, JOANFE
13
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:38:38
0:38:35
03:52 1358 1392 1359
61
RIERA MAYANS, DAVID
14
Veterans B Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:38
0:38:33
03:51 1357 1391 1358
62
ALMAZÁN CONESA, JULIO
15
Veterans B Mas
C. Benigànim Trail
0:38:44
0:38:43
03:52 0 0 0
63
FORD, MARK
9
Veterans C Mas
Independent
0:38:44
0:38:42
03:52 1356 1394 1357
64
TORRES SÁNCHEZ, SERGI
16
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:38:45
0:38:41
03:52 1355 1390 1356
65
CAMARASA VIVES, PAU
21
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:38:46
0:38:45
03:53 1354 1386 1355
66
CATALÁN GARCÍA, JAVIER
22
Senior Mas
Independent
0:38:47
0:38:40
03:52 0 0 0
67
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
2
Veterans E Mas
C. A. La Nucia
0:38:49
0:38:47
03:53 1353 1399 1354
68
PINEDA CABRERA, CARLOS
17
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:38:51
0:38:48
03:53 1352 1389 1353
69
PEREZ PANERO, TONI
6
Veterans D Mas
C. A. Cullera
0:38:57
0:38:56
03:54 1351 1396 1352
70
PÉREZ DEVESA , QUICO
23
Senior Mas
C. A. La Nucia
0:38:58
0:38:55
03:54 0 0 0
71
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
7
Veterans D Mas
C. A. Gandia
0:39:01
0:38:59
03:54 1350 1395 1351
72
MAÑÓ FERRI, SERGIO
12
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:03
0:38:58
03:54 1349 1392 1350
73
FORNALI AGULLES, RAÚL
18
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:06
0:39:01
03:54 1348 1388 1349
74
SALVA DIEGO, JAUME
13
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:39:08
0:39:06
03:55 1347 1391 1348
75
PADILLA FERNANDEZ, ALFONS
10
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:08
0:39:02
03:54 1346 1393 1347
76
TELLEZ SORIANO, GUSTAVO
19
Veterans B Mas
C. Tres Leguas Villamalea
0:39:18
0:39:08
03:55 0 0 0
77
DOMENECH MARTI, TONI
11
Veterans C Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:39:19
0:39:16
03:56 1345 1392 1346
78
PASCUAL, GORKA
8
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:39:19
0:39:02
03:54 0 0 0
79
BLASCO TRO, ÁNGEL
24
Senior Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:20
0:39:13
03:55 1344 1385 1345
80
LÓPEZ SANTOS , FERNANDO
12
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:39:23
0:39:19
03:56 1343 1391 1344
81
BALLESTER IBÁÑEZ, JORDI
25
Senior Mas
C. A. Gata
0:39:25
0:39:18
03:56 1342 1384 1343
82
GARCIA ROSELLO, JOAN
14
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:39:25
0:39:25
03:57 1341 1390 1342
83
TORRES OLIVER, JOAN JAUME
9
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:39:26
0:39:13
03:55 1340 1394 1341
84
VIVO GONZALEZ , JUAN
26
Senior Mas
Independent
0:39:27
0:39:25
03:57 0 0 0
85
GARCÍA SANTACREU, JOSÉ FRANCISCO
20
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:27
0:39:27
03:57 1339 1387 1340
86
APARISI I CARRIÓ, VICENT
21
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:39:28
0:39:23
03:56 1338 1386 1339
87
GONZÁLEZ FONTANET, JUAN CARLOS
22
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:39:30
0:39:25
03:57 1337 1385 1338
88
ESPASA MULET, JAVIER
15
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:39:31
0:39:19
03:56 1336 1389 1337
89
MUT ROSELLO, JAIME
16
Veterans A Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:39:32
0:39:32
03:57 1335 1388 1336
90
FORNES SANCHIS, OSCAR
27
Senior Mas
C. A. Cametes
0:39:39
0:39:36
03:58 1334 1383 1335
91
SAVALL TEROL, ANDRÉS
17
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:39:39
0:39:39
03:58 1333 1387 1334
92
CASTILLO ROBLES, LUIS
23
Veterans B Mas
C. A. Corremundos
0:39:41
0:39:24
03:57 1332 1384 1333
93
MAHIQUES ROIG, JAVIER
28
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:39:42
0:39:41
03:58 1331 1382 1332
94
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
10
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:43
0:39:41
03:58 1330 1393 1331
95
BENZAZOUA DOVAL , IKER
24
Veterans B Mas
Independent
0:39:44
0:39:38
03:58 0 0 0
96
FORNÉS PÉREZ, ESTHER
2
Veterans A Fem
C. A. Cametes
0:39:44
0:39:41
03:58 1329 1399 1399
97
LOPEZ CHOLBI, JULÍAN
18
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:39:45
0:39:39
03:58 1328 1386 1330
98
PONS PONS, XIMO
13
Veterans C Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:39:45
0:39:31
03:57 0 0 0
99
VERDÚ ANDRÉS, RICHARD
25
Veterans B Mas
C. C. Camallaes
0:39:45
0:39:40
03:58 1327 1383 1329
100
ARABÍ ARABÍ, CURRO
3
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:39:46
0:39:33
03:57 1326 1398 1328
101
GARCÍA BENEYTO, CÉSAR
14
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:39:49
0:39:45
03:59 0 0 0
102
PELLICER SILVESTRE, SALVA
26
Veterans B Mas
Independent
0:39:50
0:39:45
03:59 1325 1382 1327
103
WHITE, MATTHEW
15
Veterans C Mas
Independent
0:39:51
0:39:46
03:59 0 0 0
104
ROMERO MARTÍN, DAVID
27
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:39:52
0:39:49
03:59 1324 1381 1326
105
BOOTH, SOPHIE
1
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:52
0:39:48
03:59 1323 1400 1398
106
CHOLBI LLIDÓ, SAURO
29
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:52
0:39:46
03:59 0 0 0
107
PEDRO SIGNES, VICENT
30
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:39:54
0:39:43
03:58 1322 1381 1325
108
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
28
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:56
0:39:52
03:59 1321 1380 1324
109
JAEN GINESTAR, MIGUEL ANGEL
29
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:39:59
0:39:55
04:00 1320 1379 1323
110
MONFORT MULET, VICENTE
31
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:00
0:39:47
03:59 1319 1380 1322
111
BOWMER, NEIL
11
Veterans D Mas
C. Swaledale Runners
0:40:05
0:39:59
04:00 0 0 0
112
BISQUERT CARDONA, IVAN
19
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:07
0:40:07
04:01 1318 1385 1321
113
MATOS SANTOS, RAFAEL
32
Senior Mas
Independent
0:40:12
0:40:09
04:01 0 0 0
114
FEMENIA SANCHIS, JAVI
20
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:15
0:40:10
04:01 1317 1384 1320
115
MILLET PELLICER, ALBERTO
12
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:40:18
0:40:13
04:01 1316 1392 1319
116
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
16
Veterans C Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:40:20
0:39:57
04:00 1315 1390 1318
117
SALVA TORRES, JAUME
21
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:40:22
0:40:10
04:01 1314 1383 1317
118
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans F Mas
C. Dénia Corre
0:40:25
0:40:21
04:02 1313 1400 1316
119
BONET ASCÓ , SALVA
1
Juvenil Mas
G. R. Real de Gandia
0:40:26
0:40:22
04:02 1312 1400 1315
120
BONET MORENO, SALVA
17
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:40:26
0:40:22
04:02 1311 1389 1314
121
CAUSI PEREZ, ANTONI
30
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:40:27
0:40:17
04:02 1310 1378 1313
122
ANTÚNEZ LÓPEZ, XAVI
31
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:40:31
0:40:31
04:03 1309 1377 1312
123
PASTOR FERRER, VICENTE JOSÉ
22
Veterans A Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:40:31
0:40:31
04:03 1308 1382 1311
124
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
13
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:33
0:40:33
04:03 1307 1391 1310
125
PEREZ SOLER, EMILI
4
Veterans E Mas
A. D. C. Bombers Alacant
0:40:34
0:40:31
04:03 1306 1397 1309
126
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
14
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:34
0:40:24
04:03 1305 1390 1308
127
DAIDAY DAYDAY , YASSIN
33
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:39
0:40:37
04:04 1304 1379 1307
128
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
34
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:39
0:40:27
04:03 1303 1378 1306
129
MURILLO LLERGO, MIGUEL
15
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:40:40
0:40:34
04:03 1302 1389 1305
130
ROBLES OLIVER, FERNANDO
18
Veterans C Mas
C. A. Safor - Teika
0:40:42
0:40:36
04:04 0 0 0
131
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
19
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:42
0:40:31
04:03 1301 1388 1304
132
LOZANO BETI, CARLES
23
Veterans A Mas
Independent
0:40:43
0:40:36
04:04 0 0 0
133
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
24
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:44
0:40:39
04:04 1300 1381 1303
134
DIJKSTRA , HYLKE
32
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:40:45
0:40:42
04:04 1299 1376 1302
135
IVARS LÓPEZ, ANDREU
20
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:47
0:40:39
04:04 1298 1387 1301
136
MOHEDANO DOMINGUEZ, LUIS JAVIER
33
Veterans B Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:40:48
0:40:44
04:04 1297 1375 1300
137
TIRADO JIMENEZ, SONIA
1
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:40:50
0:40:47
04:05 1296 1400 1397
138
VICENS MARQUEZ, LUIS
5
Veterans E Mas
Independent
0:40:52
0:40:42
04:04 1295 1396 1299
139
ORTOLÁ MALVAR, JUAN MANUEL
16
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:53
0:40:42
04:04 1294 1388 1298
140
RAMIS MONFORT, DARIO
35
Senior Mas
C. A. Gata
0:40:53
0:40:53
04:05 1293 1377 1297
141
DIAS LOPES, ALBANO
34
Veterans B Mas
Independent
0:40:55
0:40:45
04:05 1292 1374 1296
142
BADAR LAHMAMI, BADREDDINE
36
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:40:55
0:40:44
04:05 1291 1376 1295
143
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
25
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:56
0:40:48
04:05 0 0 0
144
TUR CABRERA, JUANJO
21
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:40:58
0:40:49
04:05 1290 1386 1294
145
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
17
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:40:58
0:40:44
04:05 1289 1387 1293
146
PEDRÓS MONFORT, PEPE
22
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:40:58
0:40:58
04:06 1288 1385 1292
147
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO
35
Veterans B Mas
C. Trisomni
0:40:59
0:40:51
04:05 1287 1373 1291
148
ALEMANY GILABERT , VICTOR
26
Veterans A Mas
C. A. Els Oliveros
0:41:04
0:40:54
04:06 1286 1380 1290
149
MORANT BERTOMEU, PAU
27
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:05
0:40:56
04:06 1285 1379 1289
150
TORMOS CAÑADAS, TONI
36
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:08
0:40:59
04:06 0 0 0
151
SEGARRA JUAN, MANOLO
23
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:41:09
0:41:01
04:06 1284 1384 1288
152
LAFFAYE , ERNESTO
37
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:41:10
0:40:51
04:05 1283 1372 1287
153
WALLACE, KAGE
28
Veterans A Mas
Independent
0:41:10
0:41:08
04:07 0 0 0
154
SOLER TORRES, JUANVI
29
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:41:13
0:41:04
04:07 1282 1378 1286
155
GENÉ SALGADO, JAUME
37
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:41:14
0:41:04
04:06 0 0 0
156
IVARS SALVA, ERNEST
38
Veterans B Mas
C. A. La Xara
0:41:18
0:41:03
04:06 1281 1371 1285
157
PÉREZ VALLINO, RICARDO
24
Veterans C Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:23
0:41:17
04:08 1280 1383 1284
158
AYALA VELAZQUEZ, NATHALIA
3
Veterans A Fem
C. A. Publidom
0:41:23
0:41:18
04:08 1279 1398 1396
159
FERRER SIGNES, JUAN
38
Senior Mas
G. R. Real de Gandia
0:41:30
0:41:16
04:08 1278 1375 1283
160
PARREÑO ESCORTELL, JOSE
39
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:32
0:41:17
04:08 1277 1374 1282
161
SIGNES GRIMALT, ANDRES
40
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:41:34
0:41:22
04:08 1276 1373 1281
162
ORTEGO LUNA, MARTA
2
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:41:35
0:41:33
04:09 1275 1399 1395
163
NAVALMORAL PEDRO, JUANVI
25
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:41:37
0:41:23
04:08 1274 1382 1280
164
CASELLES PEDRO, JOSE
6
Veterans E Mas
C. A. Gata
0:41:41
0:41:37
04:10 1273 1395 1279
165
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
18
Veterans D Mas
C. A. Los Rápidos - Camping Pepe
0:41:43
0:41:36
04:10 1272 1386 1278
166
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
19
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:41:44
0:41:32
04:09 1271 1385 1277
167
BOURNE, JAMES
30
Veterans A Mas
C. A. Bèrnia
0:41:48
0:41:31
04:09 1270 1377 1276
168
ABAD ESCRIVÁ, DAVID
26
Veterans C Mas
C. A. Publidom
0:41:48
0:41:32
04:09 1269 1381 1275
169
TORMO IVARS, SAUL
41
Senior Mas
C. A. Gata
0:41:48
0:41:34
04:10 1268 1372 1274
170
PALONÉS SESER, JUAN
31
Veterans A Mas
Independent
0:41:49
0:41:40
04:10 1267 1376 1273
171
MARCO MARTÍ, JOSÉ MANUEL
27
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:41:51
0:41:27
04:09 1266 1380 1272
172
IVARS IVARS, JUAN
20
Veterans D Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:41:51
0:41:39
04:10 1265 1384 1271
173
GIMÉNEZ PRATS, JUANÍN
28
Veterans C Mas
Independent
0:41:54
0:41:42
04:10 1264 1379 1270
174
LOPEZ CHELI, VICENTE
3
Veterans F Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:41:54
0:41:50
04:11 1263 1399 1269
175
GREGORI HORTELANO, GERARD
21
Veterans D Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:41:55
0:41:50
04:11 1262 1383 1268
176
BOLUFER JORDAN, JOSE RAMON
32
Veterans A Mas
C. A. Cametes
0:41:56
0:41:53
04:11 1261 1375 1267
177
LARA FELIU, ROSA MARÍA
2
Senior Fem
C. A. Gata
0:41:58
0:41:47
04:11 1260 1399 1394
178
PONS MÀS, JOSÉ VTE.
29
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:41:59
0:41:41
04:10 1259 1378 1266
179
GINER FERRANDO, PEP
39
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:41:59
0:41:41
04:10 1258 1370 1265
180
JUAN ESCRIVA, JESUS BLAS
30
Veterans C Mas
C. D. l´ Espenta
0:42:01
0:41:49
04:11 1257 1377 1264
181
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans G Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:01
0:41:57
04:12 1256 1400 1263
182
PERLES MOLINES, FRAN
33
Veterans A Mas
Independent
0:42:02
0:41:57
04:12 1255 1374 1262
183
CATALA TORREGROSA, JOSEP
7
Veterans E Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:42:03
0:41:55
04:12 1254 1394 1261
184
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
22
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:03
0:41:52
04:11 1253 1382 1260
185
WOOD, JENNIFER
3
Senior Fem
C. A. Gata
0:42:05
0:41:59
04:12 1252 1398 1393
186
MARIN GINER, SERGIO DAVID
31
Veterans C Mas
C. A. Corremundos
0:42:05
0:41:56
04:12 1251 1376 1259
187
CHENG, CHRISTIAN
42
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:06
0:41:57
04:12 1250 1371 1258
188
LLOPIS BOLUFER, MIGUEL
43
Senior Mas
C. A. Gata
0:42:07
0:41:55
04:12 1249 1370 1257
189
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
32
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:42:12
0:42:05
04:13 1248 1375 1256
190
NOGUERA CASELLES, JORDI
34
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:42:14
0:41:25
04:09 1247 1373 1255
191
CERVERA TUR, ESTEBAN
44
Senior Mas
C. A. Publidom
0:42:17
0:42:17
04:14 1246 1369 1254
192
CLAY, TOBY
33
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:18
0:42:14
04:14 1245 1374 1253
193
CATALÁ CARDONA, KIKO
34
Veterans C Mas
C. Multiesport Benitatxell
0:42:19
0:42:10
04:13 1244 1373 1252
194
BOLUFER CRUAÑES, IRENE
4
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:20
0:42:20
04:14 1243 1397 1392
195
VALLÉS LLUCH, XIMO
40
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:42:23
0:42:19
04:14 1242 1369 1251
196
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
45
Senior Mas
C. A. Cametes
0:42:37
0:42:17
04:14 1241 1368 1250
197
LLOPIS IBIZA, JUANSA
8
Veterans E Mas
G. R. Real de Gandia
0:42:38
0:42:25
04:15 1240 1393 1249
198
PERELLO MIRALLES, IVAN
46
Senior Mas
Independent
0:42:39
0:42:39
04:16 1239 1367 1248
199
RAMIS TERUEL, JORDI
47
Senior Mas
Independent
0:42:40
0:42:23
04:14 0 0 0
200
MOLINA HENAREJOS, JOSÉ MANUEL
35
Veterans A Mas
Independent
0:42:40
0:42:20
04:14 0 0 0
201
MOLINES MAS, MIGUEL
2
Juvenil Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:40
0:42:22
04:14 1238 1399 1247
202
GARCÍA DE LA SERRANA PÉREZ, JULIÁN
23
Veterans D Mas
C. A. El Faro
0:42:40
0:42:21
04:14 1237 1381 1246
203
DIAZ ARMENTA, ANDRES
35
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:42:41
0:42:36
04:16 1236 1372 1245
204
SAUNDERS, DAVID
9
Veterans E Mas
Independent
0:42:42
0:42:30
04:15 1235 1392 1244
205
BENEYTO FABRA, PABLO
36
Veterans A Mas
Independent
0:42:43
0:42:34
04:15 0 0 0
206
MARTÍNEZ MARTI, ALEJANDRO
48
Senior Mas
C. A. Cap i Cua
0:42:45
0:42:27
04:15 1234 1366 1243
207
MULET MESTRE, MARIA
1
Veterans D Fem
C. A. Gata
0:42:45
0:42:45
04:17 1233 1400 1391
208
GAVILA MIÑANA, VICENT
10
Veterans E Mas
C. C. Camallaes
0:42:46
0:42:35
04:16 0 0 0
209
ET TABAA, HANAN
5
Senior Fem
C. A. iRun Calp
0:42:47
0:42:17
04:14 1232 1396 1390
210
ROCHER MAYOR, VICTOR
37
Veterans A Mas
C. Masktri
0:42:49
0:42:41
04:16 1231 1372 1242
211
CATALÁ FEMENÍA, JUAN
36
Veterans C Mas
Independent
0:42:49
0:42:26
04:15 1230 1371 1241
212
LLOPIS SABATER, RAMON
37
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:49
0:42:42
04:16 1229 1370 1240
213
GARCIA GISBERT, JAVIER
49
Senior Mas
C. Orba Multiesport
0:42:49
0:42:39
04:16 1228 1365 1239
214
FONT SENSECOGNOM, YOLANDA
6
Senior Fem
Independent
0:42:52
0:42:42
04:16 0 0 0
215
RIBES MENGUAL, DAVID
38
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:42:53
0:42:30
04:15 1227 1371 1238
216
RODRIGUEZ COLLADO, CIRIACO
38
Veterans C Mas
C. A. Pas a Pas El Verger
0:42:53
0:42:43
04:16 1226 1369 1237
217
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
11
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:42:53
0:42:39
04:16 1225 1391 1236
218
GONZÁLEZ PERICÁS, JAVI
39
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:53
0:42:43
04:16 1224 1370 1235
219
BURGUERA ESCRIVA, SERGIO
50
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:42:54
0:42:19
04:14 1223 1364 1234
220
GUITART CERVERA , PACO
39
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:55
0:42:44
04:17 1222 1368 1233
221
CERVERA TUR, TONI
12
Veterans E Mas
C. A. Els Oliveros
0:42:55
0:42:43
04:16 1221 1390 1232
222
PEIRÓ SALORT, VICENT
40
Veterans C Mas
C. Córrer Xeraco
0:42:56
0:42:49
04:17 1220 1367 1231
223
BLASCO BATALLER, JOSE
41
Veterans C Mas
G. R. Real de Gandia
0:42:56
0:42:43
04:16 1219 1366 1230
224
HAUGHAN, KRISTEEN
2
Veterans D Fem
Independent
0:42:57
0:42:49
04:17 0 0 0
225
ENGUIX PERALES, ANA
7
Senior Fem
C. A. Publidom
0:42:58
0:42:51
04:17 1218 1395 1389
226
ROBSON, CHRIS
24
Veterans D Mas
C. Sole Mates
0:43:00
0:42:44
04:16 1217 1380 1229
227
JORRO RAMÓN, JORDI
41
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:43:00
0:42:40
04:16 1216 1368 1228
228
STORM , MÍA
3
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:43:01
0:42:54
04:17 1215 1398 1388
229
TABERNERO SAN MIGUEL, ALEJANDRO
40
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:43:04
0:42:48
04:17 1214 1369 1227
230
MOYA CONTRERAS, CRISTINA
8
Senior Fem
C. A. Publidom
0:43:05
0:42:58
04:18 1213 1394 1387
231
PEIRÓ BLANCO, PEP
42
Veterans C Mas
C. Triatló Gandia
0:43:06
0:42:47
04:17 1212 1365 1226
232
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGEL
42
Veterans B Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:12
0:42:53
04:17 1211 1367 1225
233
ESCALES GARCIA, PERE
41
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:43:12
0:42:52
04:17 0 0 0
234
VICALET, PERE
51
Senior Mas
Independent
0:43:15
0:43:00
04:18 1210 1363 1224
235
MAYANS MORLA, ENRIQUE
43
Veterans B Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:43:16
0:42:51
04:17 1209 1366 1223
236
PASCUAL COLOMER, DURBY
4
Veterans B Fem
C. Multiesport Benitatxell
0:43:17
0:43:10
04:19 0 0 0
237
SEGARRA VALLÉS, DIEGO
52
Senior Mas
Independent
0:43:18
0:43:10
04:19 1208 1362 1222
238
TUDELA CASAS, JOSE
25
Veterans D Mas
C. A. Publidom
0:43:21
0:43:13
04:19 1207 1379 1221
239
LUJÁN FUENTES, JAVIER
43
Veterans C Mas
C. A. La Rabosa
0:43:22
0:43:08
04:19 1206 1364 1220
240
PIERA FERRER, BATISTE
26
Veterans D Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:24
0:42:59
04:18 1205 1378 1219
241
REINA IBÁÑEZ, JAVIER
44
Veterans C Mas
Independent
0:43:28
0:43:06
04:19 1204 1363 1218
242
FORNES MALONDA, VICTOR
42
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:29
0:43:17
04:20 1203 1368 1217
243
LAZARO ESTRADA, EMILIO
13
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:30
0:43:01
04:18 1202 1389 1216
244
DALMAU MARTI, JOSE
43
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:32
0:43:16
04:20 1201 1367 1215
245
MIRA SENDRA, MANUEL
44
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:35
0:43:09
04:19 1200 1365 1214
246
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
45
Veterans C Mas
C. A. La Xara
0:43:35
0:42:44
04:17 1199 1362 1213
247
HIDALGO MIRAS, MARCOS
44
Veterans A Mas
Independent
0:43:38
0:42:51
04:17 0 0 0
248
TORRES JIMENEZ , DAVID
45
Veterans A Mas
Independent
0:43:42
0:43:34
04:21 0 0 0
249
DOMENECH BALLESTER, LUCAS
53
Senior Mas
C. A. Altea
0:43:43
0:43:33
04:21 1198 1361 1212
250
NARANJO BERENGUER, JACINTO
46
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:43:44
0:43:32
04:21 1197 1361 1211
251
BLANCH LLORENS, JAIME
54
Senior Mas
Independent
0:43:45
0:43:28
04:21 1196 1360 1210
252
CASTELL ALEMANY, ARNAU
55
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:45
0:43:06
04:19 0 0 0
253
ESCORTELL BOU , JAIME
27
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:45
0:43:30
04:21 1195 1377 1209
254
ASCÓ FERRER, ANDRÉS
45
Veterans B Mas
G. R. Real de Gandia
0:43:46
0:43:32
04:21 1194 1364 1208
255
SANCHEZ VALVERDE, RAFAEL
14
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:50
0:43:16
04:20 1193 1388 1207
256
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
28
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:43:52
0:43:29
04:21 1192 1376 1206
257
BAS VIVES, DIDIER
29
Veterans D Mas
C. Calpe Pool
0:43:54
0:43:52
04:23 1191 1375 1205
258
CALABUIG PARÍS, RAFAEL
30
Veterans D Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:43:57
0:43:43
04:22 1190 1374 1204
259
FERRER PEIRO, TINO
31
Veterans D Mas
C. Dénia Corre
0:43:59
0:43:38
04:22 0 0 0
260
MIRANDA MONCADA, ANTONIO SEBASTIAN
4
Veterans F Mas
C. Esports Colau Runner´ s
0:44:00
0:43:55
04:24 1189 1398 1203
261
CHAMANEL I GINESTÓS, ALBERT
32
Veterans D Mas
C. de Rem Marina de Dénia
0:44:01
0:43:18
04:20 1188 1373 1202
262
PEREZ LLOBELL, JUAN FRANCISCO
33
Veterans D Mas
C. A. Corremundos
0:44:02
0:43:51
04:23 1187 1372 1201
263
FULLANA SENSECOGNOM, JOAN
46
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:03
0:43:58
04:24 1186 1363 1200
264
ROBINSON, ANDREW
46
Veterans A Mas
C. A. Publidom
0:44:04
0:43:47
04:23 1185 1366 1199
265
MORENO AGUADO, FRANCISCO
47
Veterans C Mas
C. Dénia Corre
0:44:04
0:43:13
04:19 1184 1360 1198
266
GAYÀ ROSELLÓ, FERMÍN
48
Veterans C Mas
C. A. Xirimirunners
0:44:05
0:43:12
04:19 1183 1359 1197
267
MENGUAL PEDRO, TOMÀS
56
Senior Mas
C. A. Gata
0:44:05
0:43:38
04:22 1182 1359 1196
268
IVARS CARDONA, ALFREDO
49
Veterans C Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:05
0:43:48
04:23 1181 1358 1195
269
CABRERA ESTRADA, JUAN
34
Veterans D Mas
C. A. Cametes
0:44:07
0:43:49
04:23 1180 1371 1194
270
ARABÍ GRIMALT, ADRIA
57
Senior Mas
C. M. A. La Faixa
0:44:07
0:43:39
04:22 1179 1358 1193
271
CARRIO BOLUFER, VICTOR
47
Veterans B Mas
C. A. Cap i Cua
0:44:10
0:43:48
04:23 1178 1362 1192
272
GALÁN ANTON, ANDRES
47
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:44:12
0:43:01
04:18 1177 1365 1191
273
SALA MARTÍN DE RUEDAS, MANUEL ANGEL
50
Veterans C Mas
C. Il·lusió i avant Dénia
0:44:12
0:42:23
04:14 1176 1357 1190
274
GARCIA MOLINO, FERNANDO
51
Veterans C Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:13
0:43:41
04:22 1175 1356 1189
275
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
15
Veterans E Mas
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:44:13
0:44:05
04:25 1174 1387 1188
276
PEDRO SALVA, BATI
35
Veterans D Mas
C. A. Gata
0:44:15
0:43:45
04:23 1173 1370 1187
277
COSTA ALBI, JAIME
52
Veterans C Mas
Independent
0:44:16
0:43:56
04:24 0 0 0
278
JUTZI, NIKO
48
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:17
0:43:55
04:24 1172 1361 1186
279
BISQUERT RIBES, ANA
9
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:17
0:43:53
04:23 1171 1393 1386
280
MALLETT, CHRISTINA
5
Veterans B Fem
C. Dénia Corre
0:44:20
0:43:50
04:23 1170 1397 1385
281
VIRUEÑA SILVA, GINA
1
Veterans C Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:20
0:43:51
04:23 0 0 0
282
GÓMEZ VARGAS , MIGUEL ANGEL
48
Veterans A Mas
Independent
0:44:22
0:44:17
04:26 0 0 0
283
GONZALEZ MARTINEZ, IGNACIO
36
Veterans D Mas
C. A. El Faro
0:44:22
0:44:12
04:25 1169 1369 1185
284
GOMEZ GARCIA, JUAN VICENTE
58
Senior Mas
C. A. Alejandro Sanz - Ricky Sporteam
0:44:23
0:44:16
04:26 0 0 0
285
CORDERO BORJA, CARLOS
49
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:23
0:44:10
04:25 1168 1360 1184
286
GALLEGO GIL, JUAN ANTONIO
59
Senior Mas
Independent
0:44:23
0:44:13
04:25 0 0 0
287
MARTINEZ MONZONIS , JOSE
60
Senior Mas
Independent
0:44:24
0:44:08
04:25 0 0 0
288
PLAZA CASELLES, RAFAEL
53
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:44:24
0:44:10
04:25 1167 1355 1183
289
CALATAYUD CASTELLÓ, RICARDO
49
Veterans A Mas
C. Dénia Corre
0:44:27
0:44:00
04:24 1166 1364 1182
290
CARRIÓ COLOMER, JAVIER
50
Veterans B Mas
C. Dénia Corre
0:44:27
0:44:01
04:24 1165 1359 1181
291
CANET MARTINEZ, MARCOS
61
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:28
0:43:42
04:22 1164 1357 1180
292
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO
51
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:28
0:44:20
04:26 1163 1358 1179
293
LARA PONS, RAÜL
52
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:44:28
0:44:20
04:26 1162 1357 1178
294
CRESPO MARTÍNEZ, MIGUEL
54
Veterans C Mas
C. A. iRun Calp
0:44:28
0:44:09
04:25 1161 1354 1177
295
BALLESTER ESTALRICH, RAFA
50
Veterans A Mas
C. Ginestar Atletisme Benissa
0:44:29
0:44:10
04:25 1160 1363 1176
296
MORELL PERIS, VICTOR
53
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:44:30
0:44:11
04:25 1159 1356 1175
297
CAUSI SERVER, TONI
54
Veterans B Mas
C. A. Cametes
0:44:30
0:44:10
04:25 0 0 0
298
ESQUERDO AMOROS , PEDRO ALEXIS
55
Veterans B Mas
C. A. Triatló La Vila
0:44:31
0:44:08
04:25 1158 1355 1174
299
MOYANO RUEDA, RODRIGO
62
Senior Mas
C. Dénia Corre
0:44:32
0:44:08
04:25 1157 1356 1173
300
BENIMELI ROCHER, RUBÉN
63
Senior Mas
C. A. Els Oliveros
0:44:33
0:43:53
04:23 1156 1355 1172
Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves